Avşa Apart

Avşa Adası Merkez

avsa-apart (5)avsa-apart (8)avsa-apart (11)avsa-apart (12)avsa-apart (14)avsa-apart (17)avsa-apart (18)avsa-apart (23)avsa-apart (26)avsa-apart (28)avsa-apart (30)

Avşa Apart Avşa Adası Merkezde denize 50 metre konumu, 8 kişilik kapasitesi ile 3 oda 1 salon 135 metrekare büyüklüğünde geniş bahçelidir.

Avşa Apart’ın odalarında televizyon, WC, duş, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Konumu

Denize 50 metre mesafedeki konumu ile Avşa Apart Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Avşa ApartÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi