[23-Sep-2017 11:22:29 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 [23-Sep-2017 11:22:38 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function __() in /home/avsa/public_html/wp-content/themes/traveler/language/english/modun/hotel.php on line 3 Avşa Adası Avcı Motel | Avsavip.com

Avcı Motel

altinkum

Avşa Adası değirmen bölgesinde sakin güzel bir ortamda yer alan Avcı Motel adamızda en hesaplı konaklama tesislerindendir.

Avşa Adası Değirmenardı Mevkiinde denize yakın konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Avcı Motel ile çok daha yakınsınız.

Avcı Motel’in odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv, mini bar buzdolabı ve wi-fi bulunmaktadır. Avcı Motel konumu itibari ile tüm aileler için uygundur.

 Konumu

Denize yakın mesafedeki konumu ile Avcı Motel Avşa Merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika mesafededir. İskeleye yakındır.

 Olanakları

Bir pansiyonda olması gerekenler mevcuttur.

Otel Yorumları

Yorum yok...

Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

0% Tavsiye Edilir

0 te 5 Puan

Yorumsuz

Yakındaki Oteller Avcı Motel

Avşa Adası'ndaki Otellerin Tercih Sebepleri

Ulaşımı Kolay Olmaları
Denize Yakınlık Mesafeleri
Temizlik
Güleryüzlü Hizmet
Temiz Koylarının Bulunması
Ekonomik Fiyatlar
bahar-motel-avsa-1