Altınel Apart – İskele Karşısında – Denize Yakın

altinel-apart-avsa (1)altinel-apart-avsa (3)altinel-apart-avsa (4)altinel-apart-avsa (5)altinel-apart-avsa (6)altinel-apart-avsa (7)altinel-apart-avsa (9)altinel-apart-avsa (11)altinel-apart-avsa (15)altinel-apart-avsa (17)altinel-apart-avsa (18)altinel-apart-avsa (20)altinel-apart-avsa (22)altinel-apart-avsa (23)altinel-apart-avsa (26)

Avşa Adası merkezde denize sıfır konumu konumu ile Avşa Adası’nın serin sularına Altınel Apart ile çok daha yakınsınız.

Altınel Apart’ın odalarında mutfak, wc, banyo, balkon, tv ve wi-fi bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0542 506 86 88

Konumu

Denize sıfır konumu ile Altınel Apart Avşa merkezdeki eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 50 metre, discolar mevkiine ise 1500 metre yürüme mesafededir. İskelenin tam karşısındadır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Altınel Apart – İskele Karşısında – Denize Yakınlogo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap