Adanaz Apart Motel

Avşa Adası Merkez

ADANAZ-MOTEL-AVSA (3)ADANAZ-MOTEL-AVSA (4)ADANAZ-MOTEL-AVSA (5)ADANAZ-MOTEL-AVSA (6)ADANAZ-MOTEL-AVSA (7)ADANAZ-MOTEL-AVSA (8)ADANAZ-MOTEL-AVSA (9)ADANAZ-MOTEL-AVSA (10)ADANAZ-MOTEL-AVSA (11)ADANAZ-MOTEL-AVSA (12)ADANAZ-MOTEL-AVSA (13)ADANAZ-MOTEL-AVSA (14)ADANAZ-MOTEL-AVSA (15)ADANAZ-MOTEL-AVSA (16)ADANAZ-MOTEL-AVSA (17)ADANAZ-MOTEL-AVSA (18)ADANAZ-MOTEL-AVSA (19)ADANAZ-MOTEL-AVSA (20)ADANAZ-MOTEL-AVSA (21)ADANAZ-MOTEL-AVSA (22)ADANAZ-MOTEL-AVSA (23)ADANAZ-MOTEL-AVSA (26)ADANAZ-MOTEL-AVSA (28)ADANAZ-MOTEL-AVSA (29)ADANAZ-MOTEL-AVSA (32)AVSA-2017 (2)AVSA-2017 (3)AVSA-2017 (4)AVSA-2017 (5)AVSA-2017 (6)AVSA-2017 (7)AVSA-2017

Avşa Adası Murat Uyar Parkı mevkiinde deniz, doğa ve eğlence üçlüsünü konforu ile bütünleştiren Adanaz Apart Motel apart fiyatına otel konforunu sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Adanaz Motel’in odalarında klima, mutfak, wc, banyo, balkon, tv, buzdolabı, ayna, gardolap ve ortopetik yataklar bulunmaktadır.

Rezervasyon :

Konumu

Denize 10 metre mesafedeki konumu ile Adanaz Apart Motel Avşa Merkezdedir. Eğlence merkezlerinin bulunduğu barlar sokağına 5 dk discolar mevkiine ise 15 dakika yürüme mesafededir. İskeleye yakındır.

Olanakları

Adanaz Apart Motel’in teras katı ve giriş katında dinlenme ve yemek salonları mevcuttur. Teras katında tüm misafirlerin kullanabileceğiniz büyük boy barbekü mevcuttur. Ayrıca Adanaz Apart Motel sabah ve akşam saatlerinde ücretsiz çay saati vardır.

Tesis Yorumları


Bu tesis daha önce hiç yorumlanmamış. Daha önce siz kaldıysanız hemen şimdi bir yorum yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

  • Konum
  • Oda Temizliği
  • Güleryüz
  • Güvenlik
  • Sunulan Servisler

Yakındaki Oteller Adanaz Apart MotelÖnemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi