Ceviz Fidanı Satın Al

Ülkemiz ceviz yetiştiriciliği konusunda en başarılı ülkelerden birisidir. Ülkenin dört bir yanında farklı türde cevizler yetiştirilmekte ve yetiştirilen bu cevizlerle hem ülkemizin ihtiyacı karşılanmakta hem de çok önemli boyutta ihracat rakamlarına ulaşılmaktadır. Tarım Bakanlığı tarafından paylaşılan bilgilere bakıldığında ülkemizde ceviz yetiştiriciliği Her geçen yıl artan bir oranda yükselmektedir. Dünyanın en büyük ceviz üreticilerinden dördüncüsü olan ülkemizde büyük küçük demeden birçok arazide ceviz yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Sizlerde yaşadığınız bölgenin iklimine ve toprak özelliklerine göre Ceviz yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız en kaliteli ceviz fidanlarını satın alabilir ve en uygun fidan ekme mevsiminde bunları ekerek yetiştiriciliğe başlayabilirsiniz. Ceviz fidanı satın alabilmek için Çok uzun yıllardır Muğla Fethiye’de Fidan yetiştiriciliği yapan Agrolidya sitesine giriş yapabilirsiniz. Buradan ceviz fidanları ile birlikte birçok meyve için üretilen Fidanlar hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Chandler Ceviz Fidanı Satın Al

Ülkemizde ceviz fidanı yetiştiriciliği denildiğinde hemen hemen tüm arazilerde karşımıza çıkan ceviz fidanı türü chandlerdir. Dünyanın en verimli ceviz fidanı olarak bilinen bu tür ülkemiz iklim koşullarına adapte olabilmiş en çok tercih edilen ceviz fidanıdır.  Sizlerde bahçelerinizde ceviz fidanı ekmek istiyorsanız ve etmiş olduğunuz bu fidanlardan maksimum düzeyde verim almak istiyorsanız chandler ceviz fidanı tercih edebilirsiniz.

Chandler ceviz fidanı satışı için Agrolidya fidancılık tarafından satışa sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. İstediğiniz adetlerde chandler ceviz fidanını en uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Dilerseniz hobi olarak oluşturduğunuz küçük bahçeleriniz için birkaç adet chandler ceviz fidanı tercih edebilirsiniz. Ya da ceviz yetiştiriciliği üzerinden para kazanmak amacı ile büyük arazilerinize ekmek üzere toplu olarak chandler ceviz fidanı satın alabilirsiniz.

Neden Chandler Ceviz Fidanı Tercih Etmeliyim

Chandler ceviz fidanı tüm dünyada en büyük verimli sahip olan ceviz türü olarak bilinmektedir. Bu ceviz fidanı için doğru koşullar sağlandığında Çok yüksek bir verimlilik alabilirsiniz. Fidan Ekim zamanında ektiğiniz de ilk yıldan itibaren meyve vermeye başlayacak olan chandler ceviz fidanı 5 yıldan itibaren gelişimini tamamlayacaktır. Bu fidan türünün bakımı oldukça kolaydır. Düşük maliyetli bakım ile yüksek verimlilikte ürün alabilmek için chandler ceviz fidanını tercih edebilirsiniz.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0535 739 97 44

Yüksel Apart Avşa

0541 202 08 45

Alperen Apart Avşa

0545 251 70 11

Heramis Apart Avşa

0532 448 22 63

Butik Apart Avşa

0532 393 17 15

Cane Apart Avşa

0549 670 58 44

Altınel Apart Avşa

0532 287 54 32

Lavinia Otel Yiğitler

0507 949 18 39

Efe Suit Apart Avşa

0545 251 70 11

Efe Apart Avşa

avşa adası otelleri
x