Ceviz Fidanı Dikmek İsteyenlere Müjde!

Ceviz fidanı dikmek isteyenler kış geliyor fidan dikim sezonu açılıyor. Sizde aşılı ve sertifikalı ceviz fidanı arıyor ve firma bulamıyorsanız sizlere önerimiz var. Vatan Fidancılık Bandırma’da hizmet veriyor.

ceviz fidanı siparişi
Ceviz fidanı siparişi

Vatan Fidancılık aşılı ve sertifikalı istediğiniz boyda ceviz fidanlarını ismine doğru cins garantisi ile satıyor. Üstelik Vatan Fidancılık ilk yıl kurulum ve bakım için ücrette almıyor ve yerinde kurulum hizmeti de veriyor. Vatan Fidancılık CENGİZ BAŞ sizlere kaliteli fidanı çok uygun fiyatlara gönderiyor.

Ceviz Fidanı çeşitleri;

En çok tercih edilen ceviz fidanı çeşitleri chandler ve fernordur. Ülkemizde her bölgeye dikilebilen chandler ve fernor cinsi ceviz fidanları dikildiği araziye kolay uyum sağlıyor ve fidanların %99’u tutuyor. Chandler ve fernor ithal cins fidanlar olup ilk yılda üzerinde meyve veren ağaçlara dönüşüyor. 5.yıldan itibaren meyve hasadına başlanan aşılı ceviz fidanları dikildiği 7.senede kendi amorte edebiliyor.

Ceviz fidanı siparişi

Sizde ismine doğru gerçek sertifikalı ceviz fidanı sipariş vermek istiyorsanız tercihiniz Vatan Fidancılık olmalıdır. Vatan Fidancılık web sitesi https://www.asilicevizfidanim.com/ adresinden şimdi sipariş verebilirsiniz.Ceviz Fidanı Dikmek İsteyenlere Müjde! Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir