Avşa Adası Her Bütçeye Uygun Satılık Daireler

İstanbul’a komşu olan Tekirdağ’a yakın AVŞA ADASI yeni yaşam alanları ile sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun fiyatlar ile Avşa’da satılık daire bulmak mümkündür. İster kendiniz isterseniz yakınlarınız için hızlı ve kolay bir şekilde daire satın alabilirsiniz. Hızla gelişen bir ilçe konumunda bulunan Marmara Adası, birbirinden farklı özellikte daireleri ile dikkat çekiyor. Avşa’da satılık daire fiyatları 2022 yılında 900.000 TL’den başlamaktadır. Avsavip.com satılık daireleri sitemizden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz burada satın aldığınız daireleri kiraya verebilir ve gelir elde edebilirsiniz. Yatırım için en uygun yerlerden biri olan bölge birçok alışveriş merkezi ile resmi ve özel kuruluşlar bulunur. Ulaşım ağı üzerinde yer alan ve Tekirdağ’a merkeze çok yakın bir konumda bulunan Avşa’dan diğer şehirlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Avşa’da bir iş yeri için aynı zamanda dükkan satın alabilir ve ya da kiralayabilirsiniz. İstanbul’un Yenikapı, Bostancı ve Silivri ilçesinden Avşa Adası’na feribot ile ulaşım mümkündür. Aynı zamanda şehirlerarası otobüs güzergahında bulunan Avşa’dan Trakya’da yer alan diğer önemli merkezlere erişebilirsiniz.

Doğa ile İç İçe ve Temiz Bir Havaya Sahip

Ev satın almak isteyenlerin dikkat ettiği önemli kriterlerden biri olan doğal yaşam alanları, ön plana çıkmaktadır. Avşa’da yeşil alanlar oldukça fazladır ve hemen hemen her konut bir doğa manzarası ve yeşil alana yakın konumda bulunur. Aynı zamanda ilçenin sınırları içinde birçok park ve bahçe mevcuttur. Dilerseniz günlük spor alanlarını kullanabilir ve sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burası Rum Bizans döneminde, önemli merkezlerden biri olmuştur. Tarih ile iç içe olan bu güzide ilçenin yöresel lezzetleri mevcuttur. Burada istediğiniz restoranlara ve yemek yiyebileceğiniz mekanlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Okul, hastane ve kütüphane gibi önemli kamu kurum ve kuruluşlarının yer aldığı Avşa, size standartların üstünde bir yaşam kalitesi sunuyor. Avşa’nın son yıllarda pandemi ile birlikte nüfusu da önemli ölçüde artmıştır. Günlük ve aylık ihtiyaçlarınızı görebileceğiniz birçok işyerleri bulunmaktadır.

İster Sıfır İster İkinci El

Ada’da daire sahibi olmak için ilk önce yapmanız gereken Avsavip.com üzerinden satın almak istediğiniz konutları inceleyebilirsiniz. Aradığınız nitelikteki dairelerin özelliklerine göz atabilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Geniş odalara sahip ya da çift balkonlu daireleri bulabilir ve satın aldıktan sonra doğrudan buralara yerleşebilirsiniz. Bölgedeki çoğu apartmanlarda asansör bulunmaktadır. Böylelikle yüksek katlardaki dairelere inip çıkmak için bu asansörleri kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden konutun metrekare fiyatını öğrenebilir ya da odaların büyüklüğünü öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda konutların net fiyatını görebilir ve kendi bütçenize en uygun daireyi seçebilirsiniz. Eğer yatırım yapmak istiyorsanız Avşa’daki satılık daire fiyatlarını araştırabilirsiniz. Avşa yeni yaşam alanları ile cazip bir ilçe haline gelmiştir. Ayrıca, farklı işletmeler ile buralarda alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz havuzlu bir siteden daire satın alabilir ya da müstakil konut seçerek kendi istediğiniz herhangi bir konuta yatırım yapabilirsiniz.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller