BUDO Avşa Adası Erdek Marmara Adası Seferleri

budo-avsaErdek ile Avşa Adası arası yolculuğu 45 dakikaya düşüren Budo Deniz Otobüsleri tatilini bu yaz Avşa Adası’nda geçirmek isteyenler için büyük ulaşım kolaylığı sağlıyor. Seferlerin başlaması ile ada halkı ve Avşa Adası Otel işletmecileri tarafında büyük heyecan uyandırırken Budo’nun yeniden seferlerine başlaması Avşa Adası’na gelmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin sayısını şimdiden arttıracağa benziyor. Öte yandan rakip kuruluş Avşa Gestaş Arabalı Vapur seferlerinin Avşa Adası sefer sayısının yaz tarifesine geçerek günde 3 keze çıkması ve saatlerinde düzenleme yapılması Ada’da sevinçle karşılandı.

 

 

 

BUDO AVŞA ADASI SEFER SAATLERİ

2017 yaz sezonunda seferler sona ermiştir. Erdek-Avşa Gestaş seferleri yaz-kış düzenli olarak devam etmektedir.

post_discussion

3 thoughts on “BUDO Avşa Adası Erdek Marmara Adası Seferleri

 1. Osman Tamtürk

  Değerli sorumlu:
  Erdekten Avşa adasına BUDO seeri varmıdır? Varsa hafta içi kalkış saatleri nedir? İyi çalışmalar.

  5 ay_ago Cevapla

  1. Avsavip

   Merhaba Osman Bey Budo Avş Adası Erdek seferleri yoktur.

   5 ay_ago Cevapla

 2. taner

  koskoca reklam afişiniz var ama seferiniz yok ilginç

  4 ay_ago Cevapla

add_a_comment

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi