Balıkesir Yat Kiralama Firması 2023

yat kiralama

Balıkesir’de yat kiralama Cunda, Ayvalık, Edremit bölgesinde herkesin tercih edemeyeceği lüks bir tatil türüdür. Sadece size özel teknelerle günübirlik tatil yapabileceğiniz bu sistem, günümüz Türkiye’sinde en güvenli tatil biçimi. En güvenli tatil türü olmasındaki sebep pandemi döneminde kalabalıktan uzakta sadece sizin ve sevdiklerinizin olduğu bir ortamda tatil yapmaktır. Günlük 500 euro gibi bir rakamdan başlayan fiyatlarla lüks bir tatil yapmanız mümkün.

Eğer Balıkesir’de yat teknesi kiralama firması iseniz ve bu hizmeti müşterilerinize bu sayfada istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Balıkesir’de yat Kiralama prosedürü şu şekilde işliyor. Kiralık yatlar sekmesine girerek kiralayabileceğiniz tekneleri, motoryatları ve guletleri orada görebilirsiniz. Bütçenize en uygun yatı seçip tarih aralığını netleştirip rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Rezervasyon tamamlandıktan sonra yetkililer en kısa sürede size ulaşıp gerekli prosedürü anlatacaktır.

Balıkesir’de Yat Kiralamanın Avantajları

Oteller bu pandemi döneminde malesef ki bulaş riskinin en yüksek olduğu yerlerdir. Her ne kadar ateş ölçümü ile kontrol yapılsa da, sosyal mesafe kurallarına uyulsa da malesef koronavirüs her türlü bulaşabiliyor. Ayrıca Türkiye’de yapılan koronavirüs testleri yine malesef pek de güvenilir olmamaya başladı. Bu yüzden risk almak istemeyen kişiler yat kiralama tatilini tercih edebiliyor. Burada denizin ortasında kendinizi her şeyden soyutlayarak bir tatil yapın. En ince detayına kadar her yerin titizlikle dezenfekte edildiği lüks yatlarda güvenli tatilin tadını çıkarın.

Villalar ise yine gönül rahatlığı ile tatil yapılamayan yerlerden bir diğeri. Her ne kadar Villa tatilinde de sadece size özel bir alan olsa da yapılan temizliklerin hiçbirinin garantisi bulunmamakta. Kullanılan ürünler ortak olarak herkes tarafından kullanıldığı için risk halen devam etmekte. Fakat kiraladığınız motoryatlarda, guletlerde veya yelkenlilerde dilerseniz temizlik sizin gözünüzün ömünde bile yapılabilmektedir.

Tatil Türleri arasında en az tercih edilen ama en az risklisi yat kiralama

Hepimizin tatile ihtiyacı var bu yüzden hem kendimizi riske atmadan hem de tatilimizi yapıp deşarj olmak için en güvenli tatili arıyoruz. İnsanların az olduğu, sevdiklerimizle manzara eşliğinde etkinliklerle dolu tatil istiyoruz. İçerisinde havuz bulunan, jakuzi bulunan yatların da olduğu yatları Yat Kiralama internet sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0530 630 83 09

Seçkin Apart Avşa

0850 241 22 44

Joey Apart Avşa

0535 938 51 20

Kahraman Apart Avşa

0532 287 54 32

Lavinia Otel Yiğitler

0535 829 70 19

Mızrak Apart Avşa

0507 949 18 39

Efe Suit Apart Avşa

0535 462 30 11

Erdi Apart Avşa

0532 393 17 15

Cane Apart Avşa

avşa Adası Apartları
x