Avşa Adası’nda Rent A Car Firması Var Mı?

Avşa Adası‘nda maalesef araç kiralaması sadece ATV motor ve motorsiklet olarak vardır. Eğer araba kiralamak istiyorsanız Avşa Adası’na gelmeden bu hizmeti almanızı öneriyoruz. Avşa Adası’na en yakın rent a car firması Bandırma’da vardır.

Avşa Adası’na Yakın Rent A Car Firmaları

Bandırma’da sizler için önerebileceğimiz firmalar arasında Sezer Rent A Car firması lüks ve ekonomik araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz firmanın transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Sezer Rent A Car Bandırma’da Mehmetçik Cd No:29/A adresinde hizmet vermektedir. 0266 714 6 7140546 713 3 713 nolu telefonlardan firmaya ulaşabilirsiniz.

Ayrıca firmanın araç portföyüne http://www.sezerrentacarbandirma.com adresinden de ulaşmanız mümkün.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi