Avşa Adası Yiğitler Köyü Kadınlar Plajı

Muhteşem bir görünüme sahip olan Avşa Adası Yiğitler köyü kadınlar plajı bayanlara hizmet vermek maksadı ile kamuya açık bir alan haline getirilmiştir.

Köy merkezine 1 km. mesafede olan kadınlar plajı, merkezden itibaren 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Nezih, temiz ve sessiz bir yer olarak bilinmektedir.

Adada ayrıca, Çınar plajı, Altınkum plajı, Yiğitler plajı, Tavşanlı plajı ve Karadut plajı gibi sahil şeritleri de bulunmaktadır.

Avşa Adası Kadınlar Plajına Yakın Otel ve Pansiyonlar

avsa-adasi-ok-apart-2
Book Now
Ok Apart

Yiğitler Köyü Avşa Adası

120 TL
ALTINKUM-TATIL-KONAKLARI-2016
Book Now
Altınkum Tatil Konakları

Yiğitler Köyü Avşa Adası

afissia-garden-avsa-yigitler (5)
Book Now
Afissia Garden Hotel

Yiğitler Köyü Avşa Adası

80 TL
bahar-aqua-resort-otel-2018 (13)
Book Now
Bahar Aqua Resort

Yiğitler Köyü Avşa Adası

80,00 TL

post_discussion

One thought on “Avşa Adası Yiğitler Köyü Kadınlar Plajı

  1. Güzide Durmuş

    Kesinlikle Avşa Adası kadınlar plajı benim hayatımda çok önemli bir yer kaplıyor. Erkeklerin yanında rahat olamadığım için kendimizi arkadaşlarımızla bu şekilde kadınlar plajına atıyoruz. Avşa Adası merkezinden ve Yiğitler meydanından servisle Avşa altınkuma gidiyoruz, yeri geldiğinde ve canımız sıkıldığında avşa adasına gidip gezip geliyoruz. Gerçekten Avşa’daki kadınlar plajı kadınlara özel olduğundan rahatça davranabiliyoruz. Böyle bir yazı yazdığınız için tekrardan çok teşekkür ediyorum :)

    5 ay_ago Cevapla

add_a_comment

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi