Avşa Adası Yiğitler Köyü Kadınlar Plajı

Muhteşem bir görünüme sahip olan Avşa Adası Yiğitler köyü kadınlar plajı bayanlara hizmet vermek maksadı ile kamuya açık bir alan haline getirilmiştir.

Köy merkezine 1 km. mesafede olan kadınlar plajı, merkezden itibaren 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Nezih, temiz ve sessiz bir yer olarak bilinmektedir.

Adada ayrıca, Çınar plajı, Altınkum plajı, Yiğitler plajı, Tavşanlı plajı ve Karadut plajı gibi sahil şeritleri de bulunmaktadır.

Avşa Adası Kadınlar Plajına Yakın Otel ve Pansiyonlar

post_discussion

be_the_first_to_comment “Avşa Adası Yiğitler Köyü Kadınlar Plajı”

logo-avsa-vip-2016

Avşa Adası Podyumda!

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avsa-island

avsa-tatil-rehberi-logo-1

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap