Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller

Avşa Adası yarım pansiyon oteller bakımından az sayıda da olsa tatilinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil bir tatil arayan aile yada çiftlere seçenekler sunmaktadır. Avşa Adası‘nda konaklayabileceğiniz yarım pansiyon oteller arasında önerilerimiz; Bahar Aqua Resort, Altınkum Tatil Konakları, Afissia Garden Hotel, Zeus Otel ve Ayberk Otel’dir.

Bahar Aqua Resort Otel

Avşa adasının en güzel noktalarından birinde Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde denize yakın konumda bulunan Bahar Aqua Resort sunduğu imkanlar dahilinde özellikle çocuklu ailelerin tercih noktası olmaktadır. Aquapark, havuz, çocuk oyun salonu, sauna, Türk hamamı, spa masajı ve mini spor salonu ile eğlenceli bir tatil sunan Bahar Aqua Resort Otel’de akşamları canlı müzik ve gün boyunca havuz başında DJ müzikkeyfide sizleri bekliyor olacak.

Sabah ve akşam açık büfe yemekleri ile sizlere hizmetini sunan Bahar Aqua Resort mütevazi hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veriyor.

Altınkum Tatil Konakları

Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde Altınkum Plajına yakın olan Altınkum Tatil Konakları Avşa Adası’ndaki yarım pansiyon oteller arasındadır. 1 yetişkin ve 1 çocuk havuzu ile hizmet veren Altınkum Tatil Konakları aileler için idealdir.

Afissia Garden Otel

Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde Yiğitler Plajına yakın olan Afissia Garden Otel yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.  1 yetişkin ve 1 çocuk havuzu ile hizmet veren Afissia Garden Otel havuz manzaralı müstakil bahçe odaları ile dikkat çekmektedir.

Zeus Otel

Avşa Adası merkezde butik otel konseptinde yarım pansiyon olarak hizmet veren Zeus Otel denize 50 metre mesafededir.

Ayberk Otel

Ayberk Otel yarım pansiyon konseptinde Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde denize sıfır olarak hizmet vermektedir.

Avşa Adası yarım pansiyon otellerde çok uygun fiyatlarla konaklama fırsatını yakalamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. İyi Tatiller.Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir