Avşa Adası Otelleri Fiyatları 2019

Avşa Adası Otel Fiyatları

Avşa Adası otelleri fiyatları 2019 yaz sezonunda 80 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası butik otelleri; denize sıfır, aquaparklı, havuzlu, bahçeli, yarım pansiyon, sabah kahvaltılı ve kadınlar plajına yakın seçenekleri ile çok uygun fiyatlar ile bu yaz sizleri bekliyor. Şimdi Avsavip.com‘dan otelinizi seçin hemen rezervasyon yaptırın.

Avşa Adası

Avşa Adası Otel Fiyatları  Avşa Adası’ndaki otelin konumu, yarım pansiyon, tam pansiyon yada oda kahvaltı gibi seçeneklerle farklılık göstermektedir. Avşa Adası’nda tam pansiyon çalışan sayılı otel vardır. Avşa Adası’ndaki oteller genelde sabah kahvaltısı yada akşam yemeği gibi seçeneklerle hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası ve Yiğitler Köyü Otelleri Fiyatları

Avşa Adası ve Avşa’ya 5 dk. mesafedeki Yiğitler Köyü’ndeki otel, apart ve pansiyonların 2019 fiyatları belli olmuştur.

Erken rezervasyon fırsatları için otelleri aramanızı öneriyoruz. Daha uygun fiyatlarla Avşa’da tatil yapmak istiyorsanız tercihiniz Avşa Adası apartları olabilir.

Şimdiden Avşa Adası’nın seçkin butik otellerinde huzurlu bir tatil dileriz…

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi