Avşa Adası Herşey Dahil Oteller

Avşa Adası Herşey Dahil Oteller bakımından maalesef isteklerinizi karşılamaktadır. Avşa Adası yemekli otelleriden ziyade ucuz pansiyonları ve hareketli gece hayatıyla da ilgi çekmektedir. Avşa’da herşey dahil otel konseptine yakın, yarım pansiyon yada alakart menü sunan otel, motel ve pansiyon seçenekleri mevcuttur.

Marmara Bölgesi’ndeki nadir tatil cennetlerinden biri olan Avşa Adası, geniş kumsallı koylarla çevrilidir.  Az sayıdaki havuzlu Avşa otellerinde konaklayabileceğiniz gibi tatilinizi denize sıfır tesislerde de geçirebilirsiniz.

BAHAR AQUA RESORT AVŞA YİĞİTLER

Avşa Adası’nda her şey dahil oteller var mıdır?

Avşa adasında her şey dahil oteller bulunmakta mıdır? Varsa nerededir ve hizmet detayları nelerdir? Bu soruların cevaplarını arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Avşa adasında her şey dahil hizmet veren otel bulunmamaktadır. Bunun nedeni turizm sezonunun kısa ve otel sayısının yetersizliğidir. Konaklamada daha çok apartların yer almasından ve tercih edilmesinden bu tarz oteller yapılanmamıştır. Yinede Avşa Adası’nda bulunan yarım pansiyon otellerden sınırları zorlayarak bu sisteme yakın hizmet alınabilir.

Avşa Adası Yiğitler Mevkii‘nde her şey dahil otel konseptine yakın oteller; Bahar Aqua Resort,  Avşa Altınkum Tatil Konakları , Afissia Garden Otel havuzlu ve eğlenceli bir tatil sunmaktadır. Denize yakın konumda olan otellerin adanın en meşhur koylarından olan Altınkum Plajına yakın mesafesi vardır. Otellerde yetişkin ve çocuk havuzları bulunmaktadır. Afissia Garden Hotel alkolsüz olup Bahar Aqua Resort ve Altınkum Tatil Konakları alkollüdür. Restoran, kafe ve bahçesi hizmetinizdedir. Alacart menülerlede Avşa Adası’nda herşey dahil konseptine yakın hizmet alabilirsiniz.

Avşa Adası merkezde ise Zeus Otel ve Ayberk Otel yarım pansiyon olarak hizmet sunmaktadır.

CİNER OTEL AVŞA

Avşa Adası Yıldızlı Oteller Varmıdır?

Otel kavramına geleneksellikten uzak bambaşka bir boyut kazandıran Afissia Garden Otel, Avşa Adası’nın Yiğitler Köyü’nde ve adanın en özgün mimari yapılarının bulunduğu sakin ve huzurlu aynı zamanda tatilin tadını sonuna kadar çıkaracağınız her şey dahil otellerden biri olarak görülmektedir. Afissia Garden Otel 2 yıldızlı olup adanın tek yıldızlı havuzlu tatil otelidir. Ayrıca Avşa Adası merkezde bulunan Ciner Otel ise 3 yıldızlı lüks konaklama sunan sabah kahvaltısı dahil hizmet sunan 2018 yılında hizmete başlayan şehir oteli konseptinde görkemli binası ile hizmet sunmaktadır.Avşa Adası Herşey Dahil Oteller Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir