Avşa Adası Erken Rezervasyon Fırsatları 2019

Tatil Rehberi

ALTINKUM-TATIL-KONAKLARI-2016 (17)

Avşa Adası Erken Rezervasyon Otelleri

Yaz aylarını karşıladığımız şu günlerde Avşa Adası otelleri için yeni rezervasyon mesaileri başladı.

Her geçen gün Avşa otellerine talep artarken işletme sahipleri de şu günlerde müşterilerine sundukları erken rezervasyon fırsatları ile indirimli tatil fırsatlarını sunuyorlar.

Fiyatların yüzde 20’ye varan indirimlerle düştüğü Avşa Adası ve Yiğitler Otelleri için sizde erken rezervasyon yaptırarak tatiliniz için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki Avşa Adası’nda önceli olarak denize sıfır veya havuzlu oteller dolmakta daha sonrasında Ada çevresindeki tesislere talep artmaktadır.

cane-motel-avsa-adasi-2016-avsa (2)

Erken Rezervasyon Apart ve Pansiyonları

Avşa; Ada etrafını çevreleyen apart yada pansiyonlar ile doludur. Avşa’nın koyları, köyleri ve adaya indiğinizde sizleri karşılayan çevresindeki pansiyonlarda ekonomik konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Bir çok pansiyon oda fiyatı sunarak hizmet sağlasa da kişi başı fiyat veren apartlar da mevcuttur.

Eğer sizde gerek bayram gerekse yaz tatiliniz için erken rezervasyon yaptırıp aileniz ile birlikte huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız tercihiniz bu yaz Avşa Adası apartları olacaktır.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi