Avşa Adası En İyi Otelleri

Avşa Adası’na tatile gelmeden önce en iyi otelleri araştırma yaparak öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bizde burada hizmet veren apart, otel ve pansiyonlar arasında deneyimlediğimiz en iyi tesisleri listeledik…

avşa adası en iyi otelleri

Adada çok sayıda apart, otel, pansiyon bulunmakla birlikte sezon zamanında rezervasyon yaptırmadan adaya gelirsiniz sıkıntı yaşayabileceğiniz için Avşa Adası en iyi otelleri bilmekte fayda vardır.

Avşa Adası‘ndaki otellerin bir kısmı denize sıfır hizmet vermekte ve kahvaltı dahil konaklama hizmeti vermektedirler. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde aileler ve balayı çiftleri büyük bir rahatlıkla otellerde tatillerini geçirebilirler.

Bahar Aqua Resort Otel

Yiğitler Köyü’nde hizmet veren Bahar Aqua Resort Otel, yarım pansiyon hizmet vermektedir. Otelde aquapark, hamam, sauna, buhar salonu, spor salonu, çocuklar için oyun parkı gibi birçok ücretsiz hizmetleri bulunmaktadır. Akşamları düzenlenen canlı müzik ve havuz başı etkinlikleri ile keyifli ve eğlenceli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

bahar aqua resort

Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Havuzlu oteller arasında bulunan tesis, 2 yıldızlı bir butik oteldir. Havuz ve deniz manzaralı odaları bulunmaktadır.

afissia garden

Nehir Deluxe Otel

Nehir Deluxe Otel, Avşa Adası merkezde kahvaltı dahil hizmet vermektedir. Denize yakın mesafede misafirlerini ağırlayan otel, uygun fiyatları ve konforu ile en çok tercih edilen oteller arasındadır.

nehir otel

Ertol Apart Otel

Ertol Apart Otel, merkezde denize sıfır hizmet vermektedir. İsteğe bağlı açık büfe kahvaltı hizmeti veren otel, ekonomik bir tatil fırsatı sunmaktadır.

ertol apart

Zeus Otel

Zeus Otel, Avşa Adası merkezde denize yakın mesafede yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Butik otel konseptinde misafirlerini ağırlayan tesis, deniz manzaralı restoranında açık büfe kahvaltı ve alacarte akşam yemeği hizmeti vermektedir.

zeus otel

Temel Motel

Temel Motel, denize sıfır oteller arasında kahvaltı dahil hizmet vermektedir.

temel motel

Uludağ Apart

Uludap Apart, Avşa Adası merkezde denize sıfır hizmet vermektedir.

uludağ apart

Cane Motel

Cane Motel, Avşa Adası, merkezde hizmet vermektedir. Apart otel konseptinde hizmet veren tesis, ekonomik fiyatları ve temizliği ile dikkat çekmektedir.

cane motel

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0539 487 51 00

Lara Zeynep Apart Avşa

0507 949 18 39

Efe Suit Apart Avşa

0545 251 70 11

Efe Apart Avşa

0535 739 97 44

Yüksel Apart Avşa

0532 393 17 15

Cane Apart Avşa

0543 479 71 65

Ceren Apart Avşa

0549 670 58 44

Altınel Apart Avşa

0541 202 08 45

Alperen Apart Avşa

0536 990 56 56

Aytaç Apart Avşa

0545 251 70 11

Heramis Apart Avşa

avşa adası otelleri
x