Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

Avşa Adası denize sıfır oteller bakımından ülkemizin oldukça şanslı bir tatil beldesidir. Adanın dört bir yanını saran kumsalları sayesinde Avşa‘da deniz,kum ve güneş üçlüsünü yaşamak artık sizlerin ellerindedir. Avşa’nın denize sıfır otellerinde uygun fiyatlara konaklayabilir sabah deniz dalgası sesleri ile uyanabilirsiniz. Eğer sizde bu yaz tatilinizi deniz ile iç içe bir tatil köyünde geçirmek istiyorsanız tercihiniz Avşa Adası olmalıdır.Avşa`nın özel plajlı tek oteli olan gözlerden uzak keyifli bir tatil yapma seçeneği sunan ve oldukça tutulan Ayberk Otel kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Baştan sona Yenilenen Temel Motel 1, Avşa Merkezindeki Anı Motel, Zeus Otel, Ege Motel ve Ertol Apart Avşa Adası’nda denize sıfır oteller arasındadır.

Avşa Adası’nda yıllar geçtikçe kalitesi artan ve bu konuda en iyi hizmeti sizlere sunan The Park Otel deniz ve dağ manzaraları odaları ile sizlere muhteşem bir tatil keyfi yaşatacaktır. Sabah ve akşam açık büfe yemeklerin sunulduğu otelde her şey dahil otellerin içinde yer almaktadır.

Avşa Adası’nda Yiğitler Köyü’nde suit otel odaları ile sizlere hizmet veren sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemeklerinin sunulduğu Bahar Aqua Resort Otel Avşa Adası’nda keyifle tatil yapacağınız tesislerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Denize Sıfır Otellerin Avantajları

  • Oteller Şehir merkezindedir.
  • Adanın eşsiz manzarasına şahitlik edebilirsiniz
  • Aileler için son derece idealdir.
  • Kahvaltı çoğunda fiyatlara dahildir.
  • Balayı için idealdir.
  • Plajlara gitmek için harici masraf ve zaman kaybı yaşamazsınız.
  • Akşam gün batımında mehtabı izleyebilirsiniz.
  • Sosyal medyada yapacağınız paylaşımlar ile ne kadar güzel bir konumda kaldığınızı takipçileriniz ile paylaşabilir tatil anılarınızı ölümsüz kılabilirsiniz.

 Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir