Avşa Adası Bayram Tatilinde 150 bin tatilciyi ağırlad

Avşa Adası Bayram Tatilinde 150 bini aşkın tatilciyi ağırladı.

Rezervasyonların internet üzerinden günler öncesinden tamamlandığı Avşa Adası‘na yer ayırtmadan gelen yüzlerce yerli ve yabancı turist kalacak yer bulmakta çok zorluk çekti. Temel gıda ve ihtiyaç maddelerine talep patlaması yaşanırken geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl Avşa Adası’ndaki işletmelerin bu zorlu sınavdan geçtiği gözlemlendi.

TALEP PATLAMASINDA YENİLENEN PLAJLAR VE İNTERNET TANITIMININ ÖNEMİ BÜYÜK!

Yenilenen plajları ve bir çok işletmenin değişen yüzü ile Avşa Adası’nda yaz boyunca doluluk oranı çok yüksek. Güney sahillerinde bir çok tesis kepenk indirirken Avşa Adası’ndaki otel, apart ve pansiyonların fiyatlarını alt seviyede tutması ve Avşa’daki eğlence tesislerinin özel programlar hazırlaması ve Avşa’daki işletmecilerin tanıtımının yüzde yüzünü internet kanalına kaydırması Adaki turizmin canlanmasında büyük faktör olarak gözlemleniyor.

avsa.bandirma.com.tr ve avsavip.com REKOR TIKLANMA SAYISINA ULAŞTI!

Bandırma merkezli profesyonel dijital iletişim ajansı Kutlu Creative bünyesinde hizmet veren 2 yerel tatil rehberi avsavip.com ve avsa.bandirma.com.tr Avşa Adası’nda kırılması güç bir rekora ulaşarak bir çok tesisin telefonlarının kitlenmesine sebep oldu. Günlük ziyaretçi trafiğinin 300.000 i aştığı www.avsavip.com ve avsa.bandirma.com.tr web sitelerinde yer alan otel, apart ve pansiyon işletmecileri bayram arifesinde yoğun telefon trafiği sebebi ile çoğu zaman işlerini bırakıp gelen çağrılara cevap vermek için uğraştılar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kutlu Creative yöneticisi Onur Kutlu “Sitelerimize gelen ziyaretçi trafiği; haziran ayı itibari ile her geçen haftaya oranla bir hafta öncesinin iki katı olarak katlanarak yükseliyor. Bayram arifesinde günlük 250.000 trafik almayı bekliyorduk hedeflerimizin üstüne ulaştık. Her iki sitemiz Avşa Adası’na tatile gelecek olan turistlerin Google ve diğer arama motorlarında en çok arattığı kelimeler olan Avşa, Avşa Adası, Avşa Adası otelleri ve diğer alternatif kelime öbeklerinde 1 ve 2.sıralarda yer alıyor. Avşa’da rekor trafikle ziyaretçi almamız gayet normal. İş ortaklarımız olan Avşa Adası’ndaki otel ve apart işletmecileri bu durumdan gayet memnunlar. Başarılı projelerimizi adada bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

 Avşa Adası Bayram Tatilinde 150 bin tatilciyi ağırlad Yorumlar

1 misafir yorumu

  1. Atilla Kar

    MASAALLAH DEVAMI DAIM OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir