Avşa Adası Ramazan ve Kurban Bayram Tatili 2023

Avşa Adası Bayram Tatili

Balıkesir’in gözde tatil beldesi Avşa Adası’ndaki otellerde 2023 sezonu ramazan ve kurban bayramı için rezervasyonlar alınmaya başladı.

2023 yılında 29 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda Avşa Adası’nda tatil yapmak için erken rezervasyon yaptırmakta acele edin.

Geçtiğimiz yaz nufüsü 5500’den 250.000’e bir anda gelen misafir akını sonrası ülke gündemine oturan Avşa’daki otel ve pansiyonlarda bu yılda ramazan bayramı tatili için rezervasyonlar hızla sürüyor. Ada genelinde yer alan kayıtlı 300’den fazla tesiste doluluk oranı bayrama kısa bir süre kala yüzde 80’lere ulaşırken denize sıfır kahvaltı konseptindeki ve aquaparklı havuzlu tesislerde şimdiden doluluk oranı yüzde yüze ulaştı.

Konu ile ilgili tesislerden aldığı verileri ziyaretçilerimiz ile paylaşan Avsavip.com Proje Yöneticisi Onur Kutlu “Bayrama 5 gün kala Avşa genelindeki denize sıfır, yarım pansiyon dahil hizmet sunan iş ortağı otellerimizin doluluk oranları yüzde yüze ulaştı. Ada genelini saran iş ortaklarımız apart ve pansiyonlarda ise doluluk oranları şimdiden yüzde 80 civarında. Tesislerimizin günde aldığı çağrı sayısı günlük 100 civarında. Medya grubumuz dahilindeki tatil rehberi sitelerimizde ziyaretçi oranlarımız da buna paralel her geçen gün yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Buda demek oluyor ki Ramazan bayramı tatili bu yıl 9 gün olmamasına rağmen 3-4 günlükte olsa bir çok aile ve gezgin rotasını yine Avşa’ya çevirmiş sürekli tesis araştırıyor. Bu artış devam ederse tahminimce geçtiğimiz yıl beklenen doluluk oranını adamız yine yakalamış olacak.” dedi.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

avşa Adası Apartları
x