Avşa Adası Balayı Otelleri

yurekli-apart-otel-avsa (4)Avşa Adası balayı çiftleri için en ideal tatil yeridir. Otelleri ve eğlence merkezleri ile balayı çiftlerinin şehir merkezine yakın ama şehirden uzak muhteşem tatil geçirmeleri için tüm olanaklarını seferber eden Avşa Adası otelleri balayı çiftleri için farklı bir alternatif tatil bölgesidir.

Avşa’da sadece otel çalışanların değil ada içerisinde de ada sakinlerinin sıcakkanlılığı ve samimiyeti eşliğinde muhteşem bir tatil geçirme imkânınız bulunuyor. Ada sakinleri oldukça misafirperver ve güler yüzle karşıladıkları misafirlerini adalarından memnun uğurluyorlar.

Avşa bir ada olduğu için pek günü birlik kamp yada denize girilip dönülebilir bir konumda olmadığı için günü birlik ev kiralamak tatil planlarınıza uymayabilir. Bu yüzden gerek butik oteller gerekse apartlarda konaklamayı tercih etmeyen tatilciler için birçok seçenek bulunuyor Avşa Adası’nda. Otel ve ev kiraları birçok tatil beldesine göre çok daha makul olduğu için tatilciler fazla para harcamadan tatillerini huzurlu olarak tamamlayabiliyor.

Avşa Adası’nı Balayı Tatili İçin Neden Tercih Etmelisiniz?

  • ALTINKUM-TATIL-KONAKLARI-2016 (22)Avşa adası İstanbul, Bursa ve Balıkesir’e yakın olması sebebi ile şehir merkezinden kopmadan fakat şehir hayatından uzaklaşmanız için en ideal tatil yeridir.
  • Ada otelleri, pansiyonları ve günü birlik kiralanabilecek evleri sayesinde tatilini adada geçirmek isteyen kişiler için zengin seçenekler sunmaktadır.
  • Birçok tatil yerine göre otel ve de diğer konaklama ücretleri çok daha makuldür. Tatilciler uygun fiyatlara harika tatil geçirebilirler.
  • Yaz aylarında İstanbul’dan ek deniz seferleri sağlandığı için gece gündüz fark etmeden adaya ulaşım çok kolaydır.
  • Ada hem insanların misafirperverliği hem de ada belediyesinin ve otellerinin tatilciler için mükemmel fırsatlar sunması dolayısı ile tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için tasarlanmıştır

Havuzlu yada Aquaparklı Oteller Sizleri Bekliyor!

avsa-adasi-aquparkli-otel (7)Balayı tatilinizde tercihiniz havuzlu yada aquaparklı bir tesis ise tercihiniz yine Avşa olmalıdır. Avşa Adası’na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü içerisinde bulunan 3 adet havuzlu 1 adet havuzlu ve aquaparklı otel olan Bahar Aqua Resort balayı tatilinizi renklendirmek için hizmetinize yaz aylarında açıktır.

Avşa Adası’nda Herşey Dahil Otel Var Mı?

Sizlerden en çok gelen sorulardan biri ise Avşa Adası’nda her şey dahil oteller yer alıp almadığıdır. Maalesef bu sorunuza olumsuz cevap verebiliyoruz. Çünkü Avşa’da sezonun 2 ay gibi kısa olması sebebi ile herşey dahil otel yoktur. Avşa’daki oteller genelde yarım pansiyon yada sabah kahvaltısı şeklinde hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası’ndaki Yıldızlı Oteller

Afissia-garden-havuz-manzarali-odalar (23)Balayı tatilinizde tabiki de lüksü arayabilirsiniz. Haklısınız. Bu yüzden yıldızlı otelleri araştırma durumunuz olacaktır. Adada 1 adet 2 yıldızlı havuzlu otel olan Afissia Garden hizmet vermektedir.

Siz de balayı ve yaz tatillerinizi Avşa adasında geçirerek tatilinizden memnun dönebilirsiniz.

Kısacası evlilik sonrası balayı planlarınız için Avşa Adası mutlaka düşünmesi gereken adalardan birisidir. Avşa Adası’nda faaliyet gösteren oteller balayı için birbirinden özel fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları web sitemizden takip edebilirsiniz. Eğer balayı planınızı otelde yapmayı düşünüyor iseniz Avşa Adası otelleri ile yapabilir, daha uygun bir şekilde yapmayı düşünüyorsanız moteller hizmetinizdedir.

Avşa Adası Balayı Otelleri arasında önerebileceğimiz tesisler şunlardır; ALTINKUM TATİL KONAKLARIBAHAR AQUA RESORTAFISSIA GARDEN OTEL , NEHIR DELUXE OTEL VE ANI MOTEL, YÜREKLİ APART OTEL önerimiz olabilirDaha uygun bir fiyat aralığında otel isterseniz eğer ERTOL APART, OK APART, CANE MOTEL, KİRAZ APART OTEL, MANYAS SUIT uygun apart otellerdir.

post_discussion

be_the_first_to_comment “Avşa Adası Balayı Otelleri”

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi