Avşa Adası Apartları

Avşa Adası apartları denize sıfır, merkezde ve Yiğitler Köyü’nde kadınlar plajına yakın apartlar, bahçeli, müstakil Avşa adası apart seçenekleri ile 2019 yaz sezonunda çok uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

Şimdi bir Avşa Adası apartı ile iletişime geçin ve Avşa Adası tatiliniz için rezervasyonunuzu komisyon ödemeden gerçekleştirin.

Avşa Adası Apart Fiyatları 2020

Avşa Adası apart fiyatları Haziran ve eylül aylarında 45 TL’den başlayanla hizmet vermektedir.  Sezonda ve özellikle bayramlarda fiyatlar denize sıfır apartlarda 100 TL’ye kadar çıkmaktadır. Avşa Adası merkezde ve Yiğitler Köyü’ndeki apartlar denize sıfır, bahçeli, müstakil ve sezonluk kiralık seçenekleri ile 2019 yazında da hizmetinizde olacaktır. Erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.  Erken rezervasyonlarda fiyatlar düşmektedir 🙂

Avşa Adası Apart Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Avşa Adası Apart fiyatları genel olarak denize ve plaja olan yakınlığı ve içerisinde sunulan özelliklerine göre değişmektedir. Bazı apartların içerisinde mutlak ve lavabo bulunmadığından dolayı çok daha uygun fiyatlara kalabiliyorsunuz. Ülkemizde birçok tatil beldesinde apart fiyatları 80 TL’den başlamaktadır. Bu apartın bulunduğu konum ve sunduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Avşa Adası Apart Oteller

Avşa Adası apartları tamamı kiralamaya hazır bir şekilde düzenlenmiş ve tasarlanmıştır. Genel olarak mutfak, lavabo, banyosu bulunmaktadır. Fakat bazı apartların içerisinde ortak kullanım alanına sahip lavaboya da rastlayabilirsiniz. Bu yüzden apart tercih ederken mutlaka ailenizin büyüklüğüne ve bütçenize göre seçiminizi yapmanız sağlıklı olacaktır. Birçok apart, oteli aratmayacak şekilde hizmette sunmaktadır. Bu tür apartlarda zaten tabela olarak apart-otel ibaresi bulunmaktadır.Avşa Adası Apart otellerin avantajları nelerdir?

Avşa’daki Apartlar genel olarak otel fiyatlarından çok daha avantajlıdır. Bu yüzden uygun fiyata tatil yapmak isteyen aileler ve kalabalık arkadaş ortamlarının rahatlıkla tercih ediyor. Ayrıca mutfağı olan apartların tercih edilmesi durumunda yemekleri de tatilcilerin kendileri yapması durumunda bu masrafı da çok daha uygun maliyetlere indirmiş oluyorlar. Aileler için güvenlik durumunun olması birçok ailenin de gönül rahatlığı ile tatil yapmasını sağlamaktadır.

Ayrıca Avşa adası’ndaki apart çalışanları tarafından temizlik işlemleri titizlik ile yapılmaktadır. Her gün değişen nevresim takımları ile ferah uyku uyuyabilirsiniz. Apartlarda belirlenen saatlerde çalışanlar tarafından tüm odalarda periyodik temizlik hizmeti de verilmektedir. Bu yüzden tatil boyunca temizlik derdiniz de bulunmamaktadır. Bazı apartların ortak kullanım alanına sahip bahçe ve terasları da bulunmaktadır. Aileler akşamları bu ortak kullanım alanlarında mangal keyfi de yapabilirler.

Son olarak Avşa Adası Apartları konusunda merak ettiklerinizi bu yazımızın altında yorum bırakarak bize belirtebilirsiniz.
bozcaada apartAvşa Adası Apartları Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir