Avşa Adası Apartları

Avşa Adası Apartları seçenek olarak oldukça fazladır. Haziran ve eylül aylarında 25 TL’den başlayanla Avşa’da apart kiralayabilirsiniz. Sezonda ve özellikle bayramlarda fiyatlar denize sıfır apartlarda 100 TL’ye kadar çıkmaktadır. Avşa Adası merkezde ve Yiğitler Köyü’ndeki apartlar denize sıfır, bahçeli, müstakil ve sezonluk kiralık seçenekleri ile 2018 yazında da hizmetinizde olacaktır. Erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Fiyatlar düşmektedir :)

Avşa Adası apartları tamamı kiralamaya hazır bir şekilde düzenlenmiş ve tasarlanmıştır. Genel olarak mutfak, lavabo, banyosu bulunmaktadır. Fakat bazı apartların içerisinde ortak kullanım alanına sahip lavaboya da rastlayabilirsiniz. Bu yüzden apart tercih ederken mutlaka ailenizin büyüklüğüne ve bütçenize göre seçiminizi yapmanız sağlıklı olacaktır. Birçok apart, oteli aratmayacak şekilde hizmette sunmaktadır. Bu tür apartlarda zaten tabela olarak apart-otel ibaresi bulunmaktadır.

avsa-elit-otel (14)

Avşa Adası Apart otellerin avantajları nelerdir?

Apartlar genel olarak otel fiyatlarından çok daha avantajlıdır. Bu yüzden uygun fiyata tatil yapmak isteyen aileler ve kalabalık arkadaş ortamlarının rahatlıkla tercih ediyor. Ayrıca mutfağı olan apartların tercih edilmesi durumunda yemekleri de tatilcilerin kendileri yapması durumunda bu masrafı da çok daha uygun maliyetlere indirmiş oluyorlar. Aileler için güvenlik durumunun olması birçok ailenin de gönül rahatlığı ile tatil yapmasını sağlamaktadır.

Ayrıca apart çalışanları tarafından temizlik işlemleri titizlik ile yapılmaktadır. Her gün değişen nevresim takımları ile ferah uyku uyuyabilirsiniz. Apartlarda belirlenen saatlerde çalışanlar tarafından tüm odalarda periyodik temizlik hizmeti de verilmektedir. Bu yüzden tatil boyunca temizlik derdiniz de bulunmamaktadır. Bazı apartların ortak kullanım alanına sahip bahçe ve terasları da bulunmaktadır. Aileler akşamları bu ortak kullanım alanlarında mangal keyfi de yapabilirler.

AVŞA OK APART

Avşa Adası Apart fiyatları neye göre değişir?

Avşa Adası Apart fiyatları genel olarak denize ve plaja olan yakınlığı ve içerisinde sunulan özelliklerine göre değişmektedir. Bazı apartların içerisinde mutlak ve lavabo bulunmadığından dolayı çok daha uygun fiyatlara kalabiliyorsunuz. Ülkemizde birçok tatil beldesinde apart fiyatları 80 TL’den başlamaktadır. Bu apartın bulunduğu konum ve sunduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Son olarak Avşa Apartları konusunda merak ettiklerinizi bu yazımızın altında yorum bırakarak bize belirtebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; “Avsavip.com” Avşa’da faaliyet gösteren otel, motel,pansiyon,apartların tanıtımı ile birlikte Avşa’ya konaklama için gelecek misafirler için bir tatil rehberidir.
Avsavip.com rehberlik amacı ile kurulmuş olup site içerisindeki işletme bilgileri işletmelerin izni ve beyanları doğrultusunda yayınlanmaktadır. İşletme yetkililerinin farklı yönlendirmeleri sonucu oluşabilecek mağduriyetlerinizden sitemiz sorumlu değildir. Avsavip.com sizin adınıza rezervasyon yapmaz sadece işletme tanıtımı gerçekleştirir. Web sitemizde yayınlanan yorumlar ziyaretçilerin kendi yorumlarıdır. Gönderilen tüm yorumların yayın hakkı gizlidir. Sitemap

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Diğer Tatil Rehberlerimiz;

avşa adası otelleri

avşa adası tatil rehberi