Adana oto kiralama

adana rent a car

Oto kiralama ya da diğer bir bilinen ve yaygın kullanılan adı ile rent a car hizmetleri son zamanlarda oldukça sık tercih edilen işlemlerdir. Bu işlemler kişilere de kurumlara, firmalara ya da şirketlere de büyük bir fayda, avantaj sağlamaktadır. En büyük avantajı ise oto kiralama işleminin kişiye de kuruma da büyük bir maddi tasarruf sağlıyor olmasıdır. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oto kiralama, araç kiralama işlemleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Güvenilir rent a car firmaları sayesinde müşterilerin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır. Özellikle de bireysel ya da kurumsal araca sahip olmayan kişiler ya da maddi olarak tasarruf yapmak isteyen kişiler oto kiralama hizmetini tercih etmektedir.

Bizler de oto kiralama hizmetini sizlere en iyi kalitede sunuyor olan bir firma olarak ihtiyaçlarınızı olması gerektiği gibi karşılıyoruz. Araç ihtiyacı olan kişilere ya da kurumlara, şirketlere son model ve hasarsız olan araçlarımız ile destek oluyoruz. Bu yazımızda hem bizim firmamız, yani Adana oto kiralama firması hakkında çeşitli bilgilere sahip olacaksınız hem de oto kiralama hizmeti ile ilgili en detaylı bilgilere vakıf olacaksınız. Yazıda ilk olarak araç kiralama hizmetinin ne olduğunu, ne anlama geliyor olduğunu ele aldık. Bu konuyu açıkladıktan sonra oto kiralamanın avantajlarının neler olduğunu, kimlerin oto kiralama yapabileceğini, oto kiralama yapar iken dikkat edilecek hususların neler olduğunu, oto kiralamanın nasıl yapılıyor olduğunu sizlere anlattık. Sonrasında ise genel oto kiralama fiyatlarının nasıl fiyatlar olduğunu açıkladık ve sizlere firmamız hakkında detaylı bilgiler verdik. Böylece bizleri ve hizmetlerimizi de daha iyi ve net şekilde tanımanızı sağladık. İyi okumalar diliyoruz.

Oto Kiralama Nedir?

Sizlere ilk önce oto kiralamanın, rent a car hizmetinin ne anlama geliyor olduğunu açıklayalım. Böylece almak istediğiniz hizmet hakkında bilmeniz gereken öncelikli bilgileri alacaksınız. Oto kiralama dünya genelinde de ülkemizde de senelerdir tercih edilmekte olunan bir sektördür. Sektörün başlıca amacı müşterilere ihtiyaç duydukları hizmeti vermektir. Eğer herhangi bir kişi ya da kurum herhangi bir sebepten dolayı araca ihtiyaç duyuyor ise bu ihtiyaç rent a car firmaları tarafından oto kiralama hizmeti ile karşılanır.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi oto kiralama hizmeti hem bireylere hem de kurumlara verilmektedir. Eğer bir kişinin kendisine ait olan bir aracı yok ise ya da kendisine ait olan aracın masrafları çok yüksek ise kişi rahat bir şekilde oto kiralama hizmeti alabilir. Tatiller için, şehir dışı seyahatler için bireylerin oto kiralama hizmeti aldıkları sık şekilde görülür.

Aynı zamanda kurumlar da bu hizmeti alır. Eğer iş görüşmeleri var ise, şehir dışında iş seyahati yaşanacak ise kurumlar rent a car hizmetini almaktadır. Bu ve bunun gibi pek çok neden ile oto kiralama hizmeti alınması çok yaygın olarak görülmektedir.

Oto kiralama kısacası bu anlama gelmektedir. Şimdi oto kiralamanın size sunuyor olduğu avantajlardan bahsedelim. Bu konuyu öğrenmek istiyor iseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Sıradaki başlıkta bu konuyu göreceksiniz.

Oto Kiralamanın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Oto kiralamanın kişiye de kuruma da sunuyor olduğu pek çok avantaj, pek çok fayda bulunur. Bu avantajlar ile kişiler ya da kurumlar özellikle de maddi olarak büyük bir rahatlama yaşarlar. Araç kiralama hizmetinin, bu sektörün sunduğu faydaları ve avantajları şu şekilde maddeler ile açıklayalım:

 • Adana oto kiralama firması olarak sizlere pek çok avantaj sunarız. Bu avantajların en başında da şüphesiz ki maddi kara sahip olmanız gelmektedir. Araçlar herkesin bildiği üzere bazı önemli maddi giderleri olan şeylerdir. Bu maddi giderler kişi bir araca sahip olduğu, satın alıp kullanacak olduğu zaman çok daha fazla artar. Oto kiralama ise maddi kaybı büyük oranda önler. Oto kiralama işlemleri araç satın almaktan çok daha fazla karlı halde bulunmaktadır.
 • Oto kiralama yaptığınız zaman verdiğiniz fiyatın içerisinde aracı ve aracın kiralanmasının gerektirdiği hukuki – yasal işlemlerin fiyatları da dâhil durumdadır. Araç kiralandığı vakit aracın bakım ücreti, aracın muayene ücretleri, temizliği, sigortası ve vergileri, aracın tüm hasar masrafları da fiyat içerisinde bulunur. Bu da kişilere ya da kurumlara maddi tasarruf sağlamaktadır.
 • Oto kiralama hizmetinin sağladığı en büyük avantaj da özellikle tatillerde, şehir dışı gezilerde, seyahatlerde görülür. Şehir dışına herhangi bir sebep ile çıkan kişi hiçbir şekilde araç sıkıntısı çekmez. Araç ihtiyacını doğrudan kiralamış olduğu araç ile karşılar.
 • Adana oto kiralama firmamız sizlere hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak oto kiralama hizmeti verir. Böylece bu hizmete uzun süre ihtiyacı olan her kişi ya da kurum dilediğince araç hizmetine sahip olabilir.
 • Araç kiralama hizmeti ile sizlere en genç, kilometresi en düşük, hasarı en az ve hiç hasarı olmayan araçlar verilir. Böylece kiralama hizmetini en kaliteli bir şekilde almış olur ve sürüş deneyiminizi de doyasıya yaşamış olursunuz.
 • Araç kiralamanın bir diğer avantajı da güvenilir hizmet almanızdır. Çünkü belirtmiş olduğumuz gibi araç kiralama hizmeti aldığınızda aracın tüm yasal – hukuki prosedürleri hazır halde bulunur. Yasal olarak her şey uygun haldedir. Vergileri ve sigortaları tam olan araçlar size sunulur.

Oto kiralama hizmeti almanın size sağlayacağı avantajlar kısacası bunlardır. Peki, kimler oto kiralama hizmeti alabilir? Çok merak edilmekte olan bu soruyu yazının devamında yanıtladık. Bu sorunun en net yanıtını görmek için sıradaki balığa geçiş yapabilirsiniz.

adana oto rent a car

Kimler Oto Kiralama Hizmeti Alabilir?

Bu konudan yazının önceki kısımlarında da bahsetmiştik. Şimdi daha detaylı bir biçimde sizlere anlatalım. Oto kiralama hizmetini gerekli ehliyete, belgelere sahip olan her bir kişi alabilmektedir. Bazı yasal prosedürler ve istenilen özellikler vardır ve kişiler bunlara sahip durumda ise oto kiralama işlemi gerçekleşebilir. Bu prosedürlerin ve özelliklerin neler olduğunu detaylı şekilde öğrenmek istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca oto kiralama hizmetini ki grup da alabilir. Bu iki grup bireysel ve kurumsaldır. Bireysel amaçlı oto kiralama hizmeti almak kişinin kendi özel işleri için hizmeti alması demektir. Yani, örnek vermek gerekir ise eğer bir tatile çıkacak iseniz ve araca ihtiyaç duyuyor iseniz oto kiralama yapabilirsiniz. Ya da herhangi bir sebepten dolayı şehir dışına çıkmanız gerekiyor ise de araç kiralayabilirsiniz.

Kurumsal amaçlı olarak araç kiralama hizmeti alıyor olmak ise herhangi bir kurumun, firma ya da şirketin işleri için araç kiralaması anlamına gelmektedir. Yani, örnek vermek gerekir ise bu durumu şöyle açıklayabiliriz: Eğer bir firma çalışanı herhangi bir sebep ile iş görüşmesine gidecek ise, şehir dışına iş seyahati için çıkacak ise bu hizmeti, oto kiralama hizmetini alabilir. Bu firmalar tarafından çok sık tercih edilir.

Adana oto kiralama firmamız sizlere hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet verir. Bu hizmetleri diler iseniz kısa vadeli, diler iseniz de uzun vadeli olarak almanız mümkün haldedir. Bu konuyu detaylı olarak size anlattığımıza göre şimdi oto kiralama yapar iken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere gösterelim. Yazının devamında bu önemli konuyu göreceksiniz.

Oto Kiralamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto kiralama önemli bir işlemdir ve kişilerin bu hizmetten en iyi kaliteyi, verimi alması şarttır. Bu sebep ile eğer iyi hizmet almak istiyor iseniz oto kiralama sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar yer almaktadır. Bu noktaları sizlere şöyle açıklayalım:

 • Oto kiralama hizmetini almaya karar vermeden önce hangi şirketten, hangi firmadan bu hizmeti alacağınıza dikkat edin. Bu çok önemli bir başlangıçtır. Eğer güvenilir olmayan, hizmet kalitesi kötü olan ve müşteri memnuniyetinin az olduğu bir rent a car firmasından hizmet alır iseniz oldukça sancılı bir süreç geçirirsiniz.
 • Kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce hizmeti le ilgi en detaylı bilgileri isteyin. Firma sizlere bu bilgileri vermek ile mükelleftir. Adana oto kiralama olarak bizler sizler ile hizmet alım sürecinin en başında bu bilgileri paylaşıyoruz.
 • Bir rent a car firması kesinlikle yasal işlemlere uygun halde olmalıdır. Tüm hukuki işlemleri yapmış olmalıdır. Aracın vergileri ve sigortası tam olmalıdır. Lütfen buna dikkat edin. Bizimle görüştüğünüz zaman kiralayacak olduğunuz aracın tüm bilgilerini, hukuki işlemlerini net bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Aracın hasarlı olmaması, temiz olması ve konforlu olması gerekir. Bu sebep ile aracın mevcut durumunu en başından öğrenin. Net bilgi isteyin.
 • Oto kiralamada dikkat etmeniz gereken hususlar bunlardır. Bu hususlarım her birini bizimle konuşabilirsiniz. Karşılığında alacağınız yanıtlar ile kafanızdaki soru işaretleri ortadan kalkar ve böylece güvenilir bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

Şimdi de sizlere oto kiralamanın genel fiyatları hakkında bilgiler verelim.

Oto Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Araç kiralama hizmetinin genel fiyatlarını bilmeniz oldukça önemlidir. Çünkü sizden istenilen fiyatların doğru fiyatlar olup olmadığını bu şekilde anlayabilirsiniz. Oto kiralama fiyatları genel olarak bütçeleri çok zorlamayan fiyatlardır. Bu sektör içerisinde belli fiyatlandırmalar bulunur ve her bir rent a car şirketi de bu fiyatlara göre hareket etmelidir. Fiyatı belirleyen koşulun hizmetin kalitesi olduğu da unutulmamalıdır. Adana oto kiralama firması olarak bizler ile görüşerek fiyatlar hakkındaki en ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Şimdi de son olarak sizlere kendimizden ve kendi hizmetlerimizden bahsedelim. Böylece bizi çok daha iyi tanımanızı sağlamış oluruz. Sıradaki konu başlığında sizlere firmamız hakkında bilmeniz gereken bilgileri verdik.

Adana Oto Kiralama Hakkında

Adana rent a car, Adana’da Şakirpaşa Havalimanı ofisinde bulunmaktadır. Ofisin konumu bölgenin diğer firmaları ile iç içedir. Firmamız sizlere Adana’da ve de çevresinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmeti senelerdir güvenilir bir şekilde vermekteyiz. Araç kiralama hizmetlerimizi hem bireylere hem de kurumlara kaliteli bir biçimde veriyoruz. Özellikle de şehrimize gelen misafirlerimizin araç ihtiyaçlarını anında karşılıyoruz. Misafirlerimizin şehrimizi daha iyi bir şekilde gezebilmesi, araç ve ulaşım kaynaklı hiçbir sorun, hiçbir problem yaşamamaları için hizmet veriyoruz. Böylece Adana’da geçirdiğiniz vakit daha verimli hale gelmiş oluyor.

 • Adana oto kiralama olarak sizlere 7 / 24 hizmet veriyoruz.
 • Tamamen ücretsiz bir biçimde araç telsim ve de iade işlemleri halledilmektedir.
 • Bölgenin en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmet garantisini sizlere veriyoruz.
 • Firmamızdan araç kiraladığınız zaman ücretsiz olarak navigasyon cihazı da size verilir.
 • Aynı şekilde ihtiyacı olan aileler için yine ücretsiz bir şekilde bebek koltuğu da veriyoruz.
 • Araç kiralama kasko hizmetimiz de bulunmaktadır.
 • Araçlarımızda dahili HGS sistemi yer almaktadır.
 • Ön ödemeye gerek duymadan anında rezervasyon hizmeti veriyoruz.
 • Yine ücretsiz bir şekilde iptal ve de değişim hakkını sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutarız.
 • Türkiye çapında 7 / 24 ücretsiz yol yardımı ve desteği de sunmaktayız.

Bölgedeki Yakın Diğer Otel ve Pansiyonlar

Önerdiğimiz Oteller

0532 393 17 15

Cane Apart Avşa

0536 990 56 56

Aytaç Apart Avşa

0535 829 70 19

Mızrak Apart Avşa

0533 817 07 81

Biray Apart Avşa

0545 251 70 11

Efe Apart Avşa

0541 202 08 45

Alperen Apart Avşa

0543 479 71 65

Ceren Apart Avşa

0532 287 54 32

Lavinia Otel Yiğitler

0532 448 22 63

Butik Apart Avşa

0534 394 50 24

Heramis Apart Avşa

x