Adana Havalimanı Transfer Hizmeti

Adana, kıyı şeridi illeri arasında yer alan ve hem kara yolu hem de hava yolu trafiğine olanak sağlayan bir ildir. İçerisinde tarihi dokulardan doğal güzelliklere kadar birçok gezilecek yer barındıran Adana, her yıl binlerce misafir ağırlamaktadır. Adanatur Adana’ya gezmeye gelen misafirlerine vip taşımacılık ve Adana vip transfer hizmeti vermektedir. Filosunda bulunan son model araçlar ile şoförlü sunduğumuz birçok hizmet arasında sizlerinde ihtiyacını tam karşılayan bir hizmet vardır.

Adana ilini ziyaret etmek için mevcut ulaşım yollarından en çok hava yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Bunun nedeni Adana ilinin çevresindeki iller, hava yolu ulaşımına olanak sağlamamaktadır. Başta Mersin ve Osmaniye olmak üzere çevre illere ulaşım sağlamak için yine Adana Havalimanı kullanılmaktadır.

Adana Havalimanı Transfer Hizmeti Nedir?

Adana ili seyahat dışında mevcut havalimanı sayesinde aktarma yapılmasını sağlayan bir ildir. Çevre illere seyahat etmek için Adana Havalimanında inen yolcular belli seferlerle çevre illere ulaşım sağlamaya çalışmaktadır. Bu ulaşımları kolaylaştırmak için Adana havaalanı transfer hizmeti sunulmaktadır.

Transfer hizmeti, havalimanından karşılanan yolcunun ister şehir merkezi isterse yakın çevre illere güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlar. Bu sayede havalimanından otobüsle yolculuk yapmak yerine Adana vito transfer hizmetiyle hem konforlu hem de güvenli bir yolculuk gerçekleştirmiş olursunuz.

Transfer Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir?

Transfer hizmetlerine ulaşabilmek web sitesi üzerinden detaylı bilgilere ve ardından randevu sistemine ulaşabilmeniz mümkündür. Son model konforlu araçlarımız üzerinden sunduğumuz transfer hizmeti, şehir merkezi veya çevre illere ulaşım sağlar. Randevu saatinizde mevcut aracımız ve uzman sürücümüz eşliğinde Adana Havalimanı’ndan istediğiniz noktaya ulaşım gerçekleştirmeniz mümkündür.

Transfer hizmeti, uçak yolculuğunun getirdiği yorgunluğu otobüs yolculuğuyla katlandırmanıza engel olan bir hizmettir. İş veya turistik olarak gerçekleştireceğiniz tüm seyahatler için transfer hizmetini güvenle tercih edebilirsiniz. Adana VIP transfer talepleriniz deneyimli personelleri ve seyahat danışmanlarımız tarafından takip edilmektedir. Şehre gelmeden bölge hakkında bilgi alabilir ve hızlıca rezervasyon yapmak için Adanatur danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Transfer Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Tercih edeceğiniz transfer hizmeti başta zaman ve maliyet gibi birçok alanda size kolaylıklar sağlayacaktır. Şehir merkezine veya çevre illere otobüs seferleriyle ulaşım sağlamak oldukça sıkıntılı ve vakit alacak bir seçimdir. Ancak tercih edeceğiniz transfer hizmetiyle kolay, hızlı ve güvenilir bir ulaşım sağlamış olacaksınız.

Son teknolojideki araçlarla hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini öncelik haline getirmiştir. Özel olarak dizayn edilmiş araç filomuz içerisinde ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar bir çok seçenek bulunmaktadır. Detaylı bilgi için web sitesini 3ziyaret edebilir, Adana havalimanı yolculuğunuz için bir randevu saati alabilirsiniz.

Adana Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmeti

Adana VIP araç kiralama hizmeti ile de şoförlü olarak tüm gün geziler, iş amaçlı ziyaretler ve sanatçı transferlerinde her zaman yanınızdayız. Adana vip araç kiralama talepleriniz için filomuzda bulunan son model Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve VW Caravelle araçlar özel olarak dizayn edilmiştir.  Adana VIP minibüs kiralama genellik ile iş amaçlı gezilerinizde, kongre, seminer ve sanatçılar için tahsis edilmektedir. Adana VIP rent a car 7/24 sizlere en konforlu seyahat seçeneğini oluşturmaktadır. Adanatur hizmet verdiği birçok firma ve önemli kişiler arasında sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Hizmet sunduğu 20 yılı aşkın süredir bölgenin en köklü firmaları arasında yer almıştır.

Adana Şakirpaşa havalimanı merkezli bir firma olan Adanatur ayrıca misafirlerini birçok ek hizmeti de sizlere sunar.

 • Adana vip transfer
 • Adana vip araç kiralama
 • Adana havaalanı transfer
 • Adana şoförlü araç kiralama
 • Adana vito transfer
 • Adana vipvito transfer
 • Adana minibüs transfer
 • Adana otobüs transfer
 • Adana kongre transfer
 • Adana seminer transfer
 • Adana vip taşımacılık
 • Adana protokol taşımacılığı

Başlıca olmak üzere bir çok hizmeti siz değerli misafirlerine sunmaktadır. Özel gezi ve turlar için yakıt dahil olarak fiyat teklifi alabilir hatta seyahat danışmanlarımız ile bölgede gezilebilecek tüm noktalara gezi planlayabilirsiniz. Adana havaalanı vip transfer ofisimiz günün her saati sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda araç kullanmadan güvenle ve ekonomik bir yolculuk için Adanatur’u tercih edin.

Önerdiğimiz Oteller

Pansiyon

Alperen Apart

0541 202 08 45
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 60 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Efe Suit Apart

0507 949 18 39
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 60 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Biray Apart

0533 817 07 81
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 39 TL Sezonu Yaz
Otel

Bahar Aqua Resort

0266 606 08 28
Pansiyon Tipi Otel Yarım Pansiyon Kişi Başı Fiyatı 150 TL Sezonu Yaz
Otel

Altınkum Tatil Konakları

0532 430 65 73
Pansiyon Tipi Otel Yarım Pansiyon Kişi Başı Fiyatı TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Mızrak Apart

0535 829 70 19
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 50 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Lara Zeynep Apart

0539 487 51 00
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 70 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Türeyenler Pansiyon

0535 517 13 72
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 40 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Özcan Urun Apart Otel

0532 768 59 75
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 50 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Heramis Apart

0534 394 50 24
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 50 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Butik Apart

0532 448 22 63
Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 60 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Acar Apart 1

Pansiyon Tipi Pansiyon Sadece Konaklama Kişi Başı Fiyatı 50 TL Sezonu Yaz